Наша землячка Оксана Жолнович стала новою міністеркою соціальної політики

Наша землячка Оксана Жолнович стала новою міністеркою соціальної політики

Верховна Рада на засіданні у вівторок, 19 липня, призначила на посаду міністра соціальної політики львів’янку Оксану Жолнович. Вона замінила на цій посаді Марину Лазебну, яка раніше подала у відставку.
За призначення Оксани Жолнович на посаду міністра соціальної політики проголосували 282 народні депутати

Оксана Жолнович замінила на цій посаді Марину Лазебну, яку 18 липня Верховна Рада звільнила з посади у зв’язку з тим, що вона подала заяву про відставку.

Представник Кабміну в парламенті Тарас Мельничук повідомив, що подання про призначення Жолнович вніс прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

З 2017 по 2019 рік Оксана Жолнович працювала помічницею ректора Львівського університету фізкультури імені Івана Боберського. Після цього до 2021 року вона була радницею міністра соціальної політики. Жолнович входила до Ради адвокатів Львівської області та чотири рази балотувалася від партії «Сила людей» до міськради, облради й парламенту. Крім того Оксана Жолнович також керувала департаментом соціальної політики та охорони здоров’я в Офісі президента.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top