Наш  паралімпієць Віктор Дідух здобув золоту медаль на міжнародному турнірі

Наш  паралімпієць Віктор Дідух здобув золоту медаль на міжнародному турнірі

На міжнародному турнірі в місті Лашко (Словенія) – ITTF Slovenia Para Open 2022 – українці завоювали 8 золотих нагород! Чемпіонами змагань у своїх категоріях стали: у індивідуальному розряді – Віктор Дідух, Марина Литовченко, Наталя Космина, Іван Май.
Крім того, було золото і в парному розряді. Перемогли наші пари: Іван Май і Лев Кац, Марина Литовченко (у парі з Софією Арлі, Угорщина), Віктор Дідух і Марина Литовченко в міксті, Наталя Косміна у парі з чеською тенісисткою Денізою Макуровою.
Слід відмітити, що у фіналі дев’ятого класу зустрілися Іван Май і Лев Кац. І якщо перше місце відійшло до Івана, то на другий позиції, з срібною медаллю, опинився Лев Кац!
У кроці до п’єдесталу зупинилися наші колясочники – Василь Петрунів та Олександр Єжик. Вони також виступили дуже гідно, і сподіваємось на їх медалі наступного разу.
Максим Ніколенко у впертій боротьбі за вихід у півфінал поступився французу BERTHIER Clement.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top