На Золочівщині завершують ремонт житла для переселенців

У Золочівському районі, що на Львівщині, завершують ремонт гуртожитку Червоненського вищого професійного училища. Там планують розмістити внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Четвертий поверх будівлі вже повністю відремонтували. На завершальній стадії ремонтні роботи на п’ятому поверсі. Також майже завершили заміну покрівлі даху. У закладі планують розмістити понад сто внутрішно переміщених людей.

“Це дасть змогу створити додаткові місця для прихистку переселенців та суттєво покращити умови проживання для осіб, які постраждали через війну”, – йдеться у повідомленні.

Зараз у Золочівському районі проживає понад 12 тисяч людей, що вимушено виїхали з регіонів активних бойових дій.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top