На Золочівщині працюють релоковані підприємства

На Золочівщині працюють релоковані підприємства

Внаслідок воєнних дій численні підприємства в Україні змушені припинити свою діяльність. Частина з них за підтримки держави релокує свої виробництва на інші території. Так, на Львівщину переїхали вже більше сотні підприємств із територій активних бойових дій, більш ніж половина з них вже розпочали свою діяльність.

Серед них два суб’єкти підприємницької діяльності, які облаштувались на території Золочівського району.

Це підприємство з виготовлення та реалізації лакофарбової продукції, яке переїхало з Київської області та відкрило на Золочівщині офісне приміщення.

Також, в одному зі селищ району запрацювала фірма з виготовлення фіточаю, виробничі потужності якої релоковані з Харківщини. Тут вже створили 10 нових робочих місць, найближчим часом планують створити стільки ж.

«На даний час на розгляді перебувають заявки ще від низки підприємств з різних куточків України, які вивчають умови та можливість переїзду на нове місце. В разі ухвалення таких рішень ми радо вітатимемо їх на Золочівщині», – зазначили у Золочівській районній військовій адміністрації.

Зазначимо, що департамент економічної політики Львівської ОВА постійно комунікує з представниками бізнесу, які мають бажання переїхати на Львівщину. Відтак, у співпраці з районними військовими адміністраціями  підприємства отримують інформацію про локації, приміщення, площу виробничих потужностей, можливість підведення електроенергії та водопостачання,  розміщення працівників-переселенців поблизу, наявність під’їзних шляхів тощо.

Нагадаємо, що для підтримки, в тому числі релокованих підприємств, в області розпочали реалізацію Програми підтримки бізнесу на період воєнного стану. До неї вже залучили донорські організації, завдяки чому збільшили фінансовий ресурс удвічі.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top