На Львівщині заборонили ходити в ліс

На Львівщині заборонили ходити в ліс

Жителям Львівщині тимчасово заборонили відвідувати ліси і заїжджати на їх територію. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Заборона триватиме упродовж дії воєнного стану. Голова Львівської ОВА вже підписав відповідний наказ.

Максим Козицький пояснює, що таке рішення прийняли, зокрема, щоб не виникали лісові пожежі та для зменшення їх наслідків. Також він наголосив, що це вимушені заходи, оскільки Україна перебуває у воєнному стані.

Виключення зробили для: транзитних шляхів, транспортних засобів Збройних сил України, командування видів, окремих родів військ ЗСУ, управління оперативних командувань, ДПСУ, ДССТ, ДССЗЗІ України, Нацгвардії України, СБУ, СЗР України, УДО України, МВС та інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих, які використовують для лісогосподарської мети.

Тобто, заборона не поширюється на працівників лісових господарств і ту сезонну роботу, яку вони мають виконувати.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top