На Львівщині оберуть 10 кращих народних домів, мистецьких шкіл та бібліотек

На Львівщині оберуть 10 кращих народних домів, мистецьких шкіл та бібліотек

«Топ -10 народних домів», «Топ 10 мистецьких шкіл» та «Топ 10 бібліотек» визначать на конкурсній основі в межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини у 2021 році.

В основі ідеї цих конкурсів – обрати кращі обласні заклади культури, які зможуть отримати додатковий фінансовий ресурс на свій розвиток.
До прикладу, впродовж останніх трьох років завдяки конкурсу для народних домів вдалось закупити крісла, зробити освітлення, пошити сценічний одяг. А мистецькі школи придбали музичні інструменти, технічне обладнання, оновили приміщення класів.

На цей рік вперше заплановано провести аналогічний конкурс для бібліотек Львівщини. Є пропозиція, щоб переможці мали можливість закупити комп’ютерне забезпечення для бібліотек.

Слід додати, що в програмі для проведення конкурсу передбачено по 600 тисяч грн на кожен конкурс. Відтак переможці отримають по 60 тисяч грн на розвиток своєї установи.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top