На Львівщині офіційно затвердили перелік місць для безпечного купання

Упродовж першої половини червня на Львівщині обстежували водні об’єкти щодо їхньої безпеки, адже купальний сезон має розпочатись лише тоді, коли достеменно буде відомо, де безпечно плавати.

Відповідно до розпорядження голови Львівської ОВА, рятувальники перевіряли 23 пляжі на 17 водних об’єктах. Станом на сьогодні тривають перевірки місць відпочинку на воді у Стрийському районі, на решті території області ця робота завершена.

З 23 місць масового відпочинку фахівці Центральної водолазно-рятувальної служби у Львівській області обстежили підводну акваторію пляжу на 20 об’єктах. На інших трьох об’єктах цього року приймати відпочивальників не будуть. Ще один об’єкт під час перевірки визнали  не готовим, адже рятувальники знайшли недоліки.

Отож, готовими для безпечного купання відпочивальників є 12 пляжів на 12 водоймах, а саме:

смт. Брюховичі – пляж на озері по вул. Курортній, пляж на озері по
вул. Львівській;

с. Воля Гомулецька – база відпочинку «Альбатрос»;

с.Модричі – база відпочинку «Козацький хутір»;

м.Моршин – пляж на міському озері;

м.Золочів – пляж на міському озері;

м.Перемишляни – пляж на міському озері;

Давидівська громада – база відпочинку “Львівська Швейцарія”;

с. Старе Село – база відпочинку «Бухта Вікінгів»;

с. Коросно – база відпочинку “Гостинний Двір”;

с. Підберізці – відпочинковий комплекс «Пальміра Резорт»;

– Яворівський район – пляж на рекреаційній водоймі Яворівського Національного природного парку.

Ці об’єкти мають рятувальні пости, персонал яких пройшов відповідне функціональне навчання (проведено інструктаж-навчання з надання долікарської допомоги на воді 62  рятувальників).

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top