На Львівщині скоротили тривалість комендантської години

На Львівщині скоротили тривалість комендантської години

Відповідно до наказу начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 61/22 від 12.04.2022 р. комендантську годину на Львівщині запроваджують  з 23 години 00 хвилин до 06 години 00 хвилин, а також у цей встановлюють спеціальний режим світломаскування.*

Нагадаємо, що до цього комендантський час на Львівщині починався о 22:00.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулиці без спеціальної перепустки та документа, що посвідчує особу.

Як отримати перепустку:

1. Перепустки видають за письмовим поданням керівника підприємства, установи, редакції, організації критичної інфраструктури (зразок листа за посиланням https://cutt.ly/kAsZwTP) до комендатури Львівської області із обґрунтуванням необхідності перебування зазначених осіб на території Львівської області під час комендантської години.

2. Додатком до подання необхідно долучити інформацію про зазначених осіб методом заповнення Excel таблиці, форма якої розміщена за посиланням https://cutt.ly/FApnbYX

3. Електронна адреса для надсилання подання з додатком: komendant@loda.gov.ua

4. Перепустки виготовляються за рішенням коменданта впродовж трьох днів з часу отримання подання.

Контактні телефони комендатури:

1. Щодо скерування подання для виготовлення перепусток: 096-232-78-99

2. Щодо видачі виготовлених комендатурою перепусток: 095-592-14-37

3. Для вирішення інших питань: 112

Просимо з розумінням ставитися до вдосконалення захисту документів під час війни. А також – відповідально використовувати перепустки.

*Режим світломаскування – приховування від спостереження повітряним і наземним противником світлових демаскувальних ознак діяльності військ, військових об’єктів, а також населених пунктів, об’єктів економіки та державного управління. Населенню рекомендується у встановлений час вимикати світло у помешканнях.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top