На спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбулося нагородження переможця та призерів Чемпіонату Буської міської територіальної громади з футболу сезону 2022 року

На спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбулося нагородження переможця та призерів Чемпіонату Буської міської територіальної громади з футболу сезону 2022 року

11 грудня, на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбулося нагородження переможця та призерів Чемпіонату Буської міської територіальної громади з футболу сезону 2022 року.
За підсумками змагань І місце здобула команда ФК “Буг” (м.Буськ), ІІ місце – ФК «Топорів», ІІІ місце – ФК «Стандарт» (с.Побужани).
 Кубки та медалі вручили командам Буський міський голова Ростислав На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенніСліпець, голова федерації футболу МТГ Андрій Курій, директор ДЮСШ Богдан Пасічник.
 Звертаючись до переможців та усіх команд-учасниць чемпіонату, Ростислав Сліпець подякував футболістам, представникам команд, федерації футболу, арбітрам за свято, яке вони дарують повсякчас вболівальникам, відзначив важливість залучення якнайбільшої кількості мешканців нашої громади до занять фізичною культурою та спортом.
Міський голова запевнив команди, що й надалі буде підтримувати розвиток футболу в населених пунктах і разом з федерацією футболу допомагати спортивною формою, сітками, прапорцями, м’ячами, заморожувальними спреями.На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять
 Відзначимо, що під час матчів чемпіонату було зібрано близько 40 тис. грн благодійних коштів, які витратили для потреб військових Збройних Сил України.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top