Освітні заклади Буської і Красненської громад отримали wi-fi роутери

Освітні заклади Буської і Красненської громад отримали wi-fi роутери

Роутери для освітніх закладів Золочівщини.
Голова Золочівської РДА Василь Маркевич зустрівся із представниками громад Золочівщини, щоб передати їм wi-fi роутери. Насправді, важлива річ, адже диджиталізація та інформатизація будь-якої сфери діяльності завжди потребує інтернет-ресурсів, а особливо в часі воєнного стану, коли доступ до інформації має бути швидкий.
Усі роутери встановлять в укриттях садків і шкіл Золочівського району, щоб під час тривог у дітей та учнів був інтернет.
Василь Маркевич висловив вдячність керівництву Львівської обласної військової адміністрації та Львівського ІТ кластера за цю ініціативу. Зараз це дуже потрібно, аби забезпечити доступом до Інтернету всіх, хто потребує.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top