Освітні заклади Львівщини готові прийняти 35 тисяч переселенців

Освітні заклади Львівщини готові прийняти 35 тисяч переселенців

У гуртожитках закладів професійно-технічної освіти, дошкільних закладах, навчально-реабілітаційних центрах та спеціальних школах облаштували 35 тисяч місць для українців, які потребуватимуть прихистку у Львівській області. ⠀

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Від початку загарбницької агресії російської федерації майже 5 тисяч вимушених переселенців знайшли тимчасову домівку в стінах закладів освіти Львівщини. Окрім того, відносну безпеку у нашій області знаходять діти-сироти та вихованці спеціальних шкіл. Відтак, у трьох НРЦ перебуває 171 дитина з інтелектуальними порушеннями, у шістьох закладах, серед яких санаторні школи та навчально-реабілітаційні центри, перебуває 240 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в одному НРЦ знайшли захист 23 дитини із порушенням опорно-рухового апарату.

З дітьми перебувають педагоги та дорослі, які їх супроводжували. Дітлахи приїжджають із Київської області, Краматорська, Сєвєродонецька, Маріуполя та інших місць бойових дій.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top