Представники Буської районної асоціації інвалідів здобули призові місця на обласних змагах

Представники Буської районної асоціації інвалідів здобули призові місця на обласних змагах

3-4 жовтня у Львові відбулася Обласна Спартакіада фізкультурно-спортивної реабілітації для людей з інвалідністю у якій взяли участь представники з Надбужжя. Такий захід організували Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та ГО Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації «Союз організацій інвалідів України».

Змагання проходили з таких видів: легка атлетика (стрибки з місця в довжину,біг 60м.), шашки, шахи, дартс, боча. Представники Надбужжя взяли участь у всіх зазначених видах спорту. Бущанам вдалося здобути: Фабіянський Василь – I місце боча, Дончак Петро – I місце стрибки в довжину, I місце біг 60 метрів, Саримсаков Олександр – II місце дартс, III місце шахи. Серед 15 команд бущани отримали перше загальнокомандне місце.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top