Ремонт дороги Красне-Золочів планують завершити навесні 2021 року

Ремонт дороги Красне-Золочів планують завершити навесні 2021 року

На ремонт доріг місцевого значення на Львівщині у 2021 році виділять 891,5 млн грн з Державного дорожнього фонду. Більшість з цих доріг почали ремонтувати у 2019-2020 роках, а у 2021 році роботи планують завершити.

Як розповів  заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, у 2021 році продовжать капітальний ремонт доріг Хильчиці – Ясенівці ,Мшанець – Стрілки, Славське – Хащованя, та моста на дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне. Також планують розпочати капремонт доріг Загір’я – Суха Долина, Ясениця – Новий Кропивник.

Навесні 2021 року мають продовжити середній і поточний ремонт на дорогах Ясенів – Золочів, Золочів – Красне, Перемишляни – Чемеринці, Рава-Руська – Гайок, Сокаль – Стоянів, Дрогобич – Довголука, Кологори – Лучани, Стрілки – Новий Кропивник та розпочати роботи на дорозі Садковичі – Чернихів.

Замовником усіх цих ремонтів буде департамент дорожнього господарства ЛОДА, фінансуватимуться роботи з Державного дорожнього фонду. На ці роботи уряд наразі виділить 891,5 млн грн з 2,1 млрд необхідних. Решту коштів можуть перерахувати ще упродовж року.

Дороги у Львівській області ремонтуються не лише за рахунок державного бюджету, а й обласного. За словами Юрія Бучка, незабаром комісія з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури Львівської обласної ради має затвердити перелік доріг в області, які будуть ремонтувати коштами з обласного бюджету. Це дрібні ремонти доріг протяжність 1-2 км. З обласного бюджету на ремонт доріг планують витратити 150-200 млн грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top