Свій 100-річний ювілей відзначила жителька Нового Милятина Марія Гнатишин

Свій 100-річний ювілей відзначила жителька Нового Милятина Марія Гнатишин

З цією поважною життєвою датою, 17 лютого, ювілярку вітали квітами, солодощами, подарунками керуюча справами (секретар) виконкому міської ради Галина Палка, яка передала щирі вітання та побажання міцного здоров’я Марії Василівні від очільника нашої громади Ростислава Сліпця, староста Милятинського старостинського округу Оксана Заремба, дочка Любомира, друзі-односельці, які знають не один десяток літ, поважають і цінують пані Марію.
Марія Василівна народилася у селянській сім’ї в с.Вирів, де здобула початкову освіту, згодом батьки допомогли дівчині, аби та ще отримала спеціальність швачки. Маючи гарний голос, Марія стала учасницею церковного хору, який був відомий своїм майстерним виконанням пісень у багатьох населених пунктах усієї округи. Немає опису світлини.Їй довелося пережити жахіття війни, згодом вийшла заміж, народила доньку, працювала домогосподаркою та у місцевому колгоспі. З 1952 року жінка постійно проживає у Новому Милятині. Її частими гостями є рідні, які проживають у Львові: донька, двоє онуків та четверо правнуків, а ще не менш рідні односельці – учасники церковного хору, які завітали у цей святковий день до ювілярки з «Многая літа», низкою церковних та патріотичних пісень, які добре знає і співає, попри свій поважний вік, Марія Василівна Гнатишин.
На зображенні може бути: 9 людей та у приміщенні

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top