Строк виплати допомоги по безробіттю тепер залежить від страхового стажу

Строк виплати допомоги по безробіттю тепер залежить від страхового стажу

Отримати статус безробітної та грошової допомоги від державних можуть ті українці, які опинилися на тимчасово окупованих територіях . Щоправда, термін виплати цієї допомоги тепер залежить від кількості страхового стажу.

Як зазначає Федерація роботодавців Закарпаття, Верховна Рада України в іншому читанні ухвалила законопроєкт №6067 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, підвищення продуктивності населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці, пише « Судово-юридична газета».

Ухвалений закон прив’язує строк виплати допомоги з безробіття до страхового стажу безробітного. За відповідне рішення проголосували 238 народних депутатів.

Законом визначено, що тривалість виплати допомоги з безробіття встановлюється залежно від страхового стажу:

  • до 3 років страхового стажу – 180 календарних днів;
  • від 3 до 6 років – 210 календарних днів;
  • від 12 до 18 років – 270 календарних днів;
  • від 18 до 24 років – 300 календарних днів.

І якщо тільки страховий стаж безробіття перевищує 30 років, він може отримувати допомогу з безробіття протягом 360 днів.

На даний момент загальна тривалість виплати допомоги безробітним не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top