Сьогодні вперше важкохворого пацієнта з Буська до Львова доправили гелікоптером

Сьогодні вперше важкохворого пацієнта з Буська до Львова доправили гелікоптером

Як повідомив у фейсбуці Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з міста Турки, Львівської області сьогодні, 11 жовтня, 39-річну жінку із гострим панкреонекрозом терміново перевезли повітрям в Львівську обласну клінічну лікарню для подальшого обстеження та лікування.

Проте сівши на Марсовому полі, медичний гелікоптер уже мав ще один запланований політ у Буськ.

Патрульні поліцейські допомогли організувати підготовку безпечного приземлення гелікоптера на автодорозі в Буську, де там уже чекав допомоги 50-річний пацієнт. Він звернувся до медиків сьогодні вранці із ангінозним болем.

По прибуттю, під час обстеження у нього діагностували гострий інфаркт міокарда. Чоловіка для надання фахової допомоги доставили в профільну лікарню м. Львова.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top