Сьогодні в Україні відзначають Стрітення Господнє

Сьогодні в Україні відзначають Стрітення Господнє

Це свято пов’язане із важливою подією в історії християнства – внесенням новонародженого Божого Сина до храму, де, за біблійним сюжетом, Його зустріли Святий Симеон та праведна Анна. Відтак, для християн Свято Стрітення Господнього символізує першу зустріч з Богом у храмі.
Цього дня у церквах святять воду та свічки, які називають «громничками». Наші предки вірили, що вони здатні оберігати будинок від блискавок і пожеж.
Також 15 лютого, за народними віруваннями, зима з весною зустрічаються. Цього дня українці оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи. Вважалося, якщо день сонячний та теплий, то весна перемогла зиму і далі варто чекати на таку саму погоду.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top