Сьогодні християни східного обряду вшановують пам’ять апостола Андрія Первозванного

Сьогодні християни східного обряду вшановують пам’ять апостола Андрія Первозванного

Андрій Первозванний був одним із дванадцяти апостолів. За церковними історіями, святий проповідував християнство у Скіфії (стародавня Україна). Коли він зупинився попід Дніпровськими кручами, то проголосив: «На горах цих засяє благодать Божа, буде місто велике!». Саме тут пізніше і виріс Київ.

У народі цей день ще називають Калита. Він вважається парубочим, оскільки в Андріївську ніч хлопцям дозволено бешкетувати.

За народними прикметами, якщо сьогодні – ясний і морозний день, це віщує добрий урожай. А якщо сніг на Андрія випав і не тане – отже, лежатиме аж до початку квітня.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top