Триває щорічна приписна кампанія на військовий облік для юнаків 2004 року народження

Триває щорічна приписна кампанія на військовий облік для юнаків 2004 року народження

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки нагадує. Триває щорічна приписна кампанія для юнаків 2004 року народження
Під час приписної кампанії буде проводиться виклик юнаків до районних (міських) ТКЦ та СП з метою взяття на первинний військовий облік та визначення ступеня придатності до військової служби, освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.
ВАЖЛИВО! Громадяни, які мають групу інвалідності або за станом здоров’я не можуть прибути до районних (міських) ТКЦ та СП (військових комісаріатів) можуть надати підтверджуючі документи про стан здоров’я через близьких родичів (мати, батько, дружина).

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top