У Буському районі підприємство, яке обслуговувало декілька населених пунктів, припинило збір пластикової тари

У Буському районі підприємство, яке обслуговувало декілька населених пунктів, припинило збір пластикової тари

Така неприємність трапилася одразу після місцевих виборів. На території Буського району підприємство, яке надавало послуги із вивезення відходів з пластику, зокрема, пляшок, корків та ін.виробів з цього матеріалу, без попередження згорнуло свою діяльність. Представники підприємства зібрали усі свої заповнені контейнери: у Буську, Красному, Ожидові, Олеську та інших населених пунктах, а порожніх натомість не встановили…

У Буському міському комунальному підприємстві ситуацію прокоментувала очільниця Надія Пінтоха: “На скільки мені відомо, зазначена фірма у процесі ліквідації, вони без жодних попереджень просто припинили прийом пластику і забрали усі свої контейнери з населених пунктів нашого району, там де здійснювали діяльність. Наше підприємство викупило контейнери, які розташовуються у місті Буську. Поки що на території міста Буська збір пластику тимчасово проводить  Буське міське комунальне підприємство”, – зазначила Надія Пінтоха.

Отож, закликаємо мешканців Буського району, окрім міста Буська, тимчасово складувати пластик у своїх домашніх господарствах і не засмічувати територію свого населеного пункту!

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top