У Буську відбувся захід з нагоди відзначення Дня Героїв 2023

У вівторок, 23 травня, у міському сквері на площі Ринок у Буську відбувся захід з нагоди відзначення Дня Героїв

Серед його учасників були: Буський міський голова Ростислав Сліпець, родини загиблих захисників України, пластуни, військові, депутати, представники старостинських округів нашої громади на чолі зі старостами, учні загальноосвітніх закладів міста, містяни.
Захід розпочався з виконання Державного Гімну України.
Хвилиною мовчання та спільною молитвою за участю настоятеля місцевого храму Св.Ап. Петра і Павла, отця-декана Петра Салабая усі присутні вшанували українських героїв, які поклали своє життя в боротьбі за Українську державу, її волю та незалежність.
Квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні поклали юні нащадки героїв – діти.
 Звертаючись до родин загиблих воїнів, Буський міський голова Ростислав Сліпець подякував батькам, дружинам, братам та сестрам за їх дітей, чоловіків, братів, які зі зброєю в руках у найскладніший для країни час мужньо та жертовно стали на її захист з російськими окупантами.
«Минулі роки ми згадували наше минуле, вшановували героїв, які впродовж віків здобували для На зображенні може бути: 8 людей та текстУкраїни незалежність, але ми не бачили війни. Сьогодні вона забирає найкращих наших людей. Це – страшний час, який випав на долю країни, кожної людини, але ми маємо це пережити і перемогти.
Дивлячись у вічі родинам наших загиблих героїв, хочу запевнити, що ми завжди пам’ятатимемо про них і те, що вони зробили для кожного з нас, поклавши своє життя на вівтар нашої свободи, нашої перемоги над ворогом. Все можна повернути, але не життя… Не знаю, як можна пояснити згорьованим батькам, що їх сина більше немає, дружині, що вона стала вдовою, дітям, що залишилися без батька… Ми їх не дочекалися… Їх забрала війна… Низький уклін усім рідним наших героїв від мене та усієї нашої громади…».
У знак вдячності та поваги до матерів, дружин та сестер воїнів Ростислав Сліпець подарував їм троянди.На зображенні може бути: 10 людей
Надалі перед учасниками заходу виступили з патріотичними піснями, музичними композиціями про Україну, наше воїнство, матерів окремі виконавці, вокальні та інструментальні колективи Бущини.
На завершення прозвучав церковний гімн України «Боже, великий, єдиний…».
Вела захід директор міського Народного дому Любов Огороднік.
 Велика подяка за підготовку акції по відзначенню Дня Героїв Буському міському комунальному підприємству, працівникам культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.
На зображенні може бути: 3 людини, саксофон, кларнет, трамвай, акордеон та текстІ, особлива подяка нашим незламним, жертовним і мужнім захисникам, завдяки яким ми можемо жити.
🇺🇦 Слава українським Героям і Слава Україні!
Інформаційні матеріали Буської міської ради

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top