У Буську на Площі Ринок працівники комунального підприємства облаштували Різдвяні інсталяції

У Буську на Площі Ринок працівники комунального підприємства облаштували Різдвяні інсталяції

У сквері на площі Ринок у Буську працівники міського комунального підприємства (кер.Надія Пінтоха) біля Різвяного вертепу (шопки) встановили дві двометрові ялинки та вздовж доріжок 78 малих, виготовлених з гілок хвойних дерев.
Новорічні красуні, прикрашені ангеликами та іграшками у синьо-жовтих кольорах українського прапора, разом з Різдвяною шопкою у центрі міста створюватимуть святковий новорічний настрій для бущан, а особливо дітей, які дуже полюбляють зимові свята.  Дякуємо художнику міського народного дому Лілії Андрєєвій, яка надала новорічним прикрасам неповторного патріотичного вигляду з символікою нашої держави.
Інформаційні матеріали Буської міської ради

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top