У Буській ДЮСШ відбулися змагання серед дівочих команд з футзалу до Дня Святого Миколая.

У Буській ДЮСШ відбулися змагання серед дівочих команд з футзалу до Дня Святого Миколая

Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” спільно з Буською міською радою в суботу, 17 грудня, організували змагання серед дівочих команд з футзалу до Дня Святого Миколая.
Як зазначив старший тренер Буської ДЮСШ відділення футболу Іван Томків, участь у турнірі взяло 4 команди, а це більше 40 учасників, які показали, що дівчата сильні, витривалі, з кожною грою підвищують свій рівень, а головне – боротьба триває до останніх хвилин.

По завершенні змагань команди та гравці були нагороджені кубками, медалями та дипломами від міської ради та Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
Відзначимо, що участь у турнірі, окрім трьох наших команд, взяла запрошена команда дитячо-юнацької школи “Карпати” (м.Львів).

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top