У відомого львівського громадського діяча і волонтера проводять обшуки

У відомого львівського громадського діяча і волонтера проводять обшуки

У Львові сьогодні вранці, 8 вересня, проводять обшуки у помешканні доктора філософії, громадського діяча, волонтера і мовознавця Святослава Літинського.

Про це Літинський повідомив у Facebook.

«О, поліція таки прочитала, як посадити волонтерів. В мене обшук», – повідомив Літинський.

Згодом він додав: «– Добрий день, Вам повістка. Відкрийте. – Ось не повістка, а ухвала про обшук…».

За словами Літинського, на місце події їде його адвокат. Більше подробиць він наразі не розповів.

Варто додати, що раніше Святослав Літинський підтримав львівського художника Олеся Дзиндру, якого звинувачують у торгівлі автівками, призначеними для ЗСУ.

«Прочитав на сторінці Служба безпеки України, що вони вилучили незареєстровану зброю в добровольчого батальйону…
Далі мовчати було б злочинно, оскільки навколо відбувається стільки «злочинів».
Варто було б
1. Перевірити, чи дрони на передовій поставлено на облік та сертифіковано. І планшети для артилерії. Операторів несертифікованих дронів та планшетів варто оштрафувати. Їхніх безпосередніх керівників посадити.
2. Перевірити чи сертифікована вся комп’ютерна техніка, яку використовують у ЗСУ. На 90% це техніка передана волонтерами, отже без сертифікатів! (це не перебільшення, СБУ вже за це пробує притягати до відповідальності військових).
3. Люди, які ввозять професійні рації не мають ліцензій на ввезення криптографічного обладнання. Їх б посадити.
4. Люди, які ввозять якісні тепловізори, провозять їх ховаючи від митниці, бо це обладнання подвійного призначення. Їх б варто теж посадити.
5. Люди, які ввозять автомобілі для армії – їх легко садити, якщо вони хоч частину коштів витратили за цей автомобіль не зі своїх особистих грошей. Тут легко приліпити або продаж гумдопомоги або нецільове використання благодійних пожертв (Цей пункт теж вже реалізовується, зокрема у Львові, дякую поліції)
На жаль, це не жарти…», – написав він 18 серпня у Facebook.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top