У військовій частині на Львівщині після ремонту розпочала роботу пекарня

У військовій частині на Львівщині після ремонту розпочала роботу пекарня

Вартість повного капітального ремонту виробництва – 3,3 млн грн.

Вчора, 14 вересня, на базі однієї із військових частин області після капітального ремонту дали старт роботі пекарні.

Стара пекарня працювала до 2016 року, тоді її закрили, а цьогоріч вирішили відновити виробництво. Для цього акумулювали фінансові зусилля та можливості з обласного та місцевих бюджетів.(Буської, Красненської та інших громад).

На проведення ремонту у хлібопекарні Львівська ОВА виділила мільйон гривень. Загальна ж вартість повного капітального ремонту виробництва – 3,3 млн грн.

«Сьогодні ми бачимо, що робити реальні справи та перемагати можна лише спільними зусиллями. Ми раді долучитись до такої необхідної ініціативи. Низький уклін військовим, які боронять нашу державу та дають відсіч агресору, дякую керівникам громад та кожному, хто до’єднується до таких важливих проєктів, щоб наші воїни відчували, що про них турбуються тут, на Львівщині», –  зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Участь у врочистому запуску пекарні взяли й очільники Буської та Красненської громад Ростислав Сліпець та Роман Фурда.

Очільник області оглянув виробництво, поспілкувався з працівниками пекарні та військовими.

Хлібні вироби, які тут виготовлятимуть, забезпечуватимуть внутрішні потреби у харчуванні для військових.

«Пекарня здатна продукувати до 2 тонн хліба на добу. Всі кошти, які були залучені, дозволили за декілька місяців відновити нашу пекарню і ми сьогодні забезпечені хлібом повною мірю», – зазначив керівник військової частини, в якій відкрили пекарню.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top