У Красненській громаді відновлюють діяльність дитячі садочки

У Красненській громаді відновлюють діяльність дитячі садочки

Комісія обстежила заклади дошкільної освіти Красненської ТГ на відповідність вимогам законодавства, враховуючи запровадження в Україні воєнного стану.
Виконавчий комітет селищної ради прийняв рішення про відновлення роботи комунальних закладів дошкільної освіти, а саме надав згоду відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради на відновлення діяльності закладів дошкільної освіти, що перебувають у комунальній власності Красненської територіальної громади.
Отже, відновлюють діяльність:
ЗДО «Барвінок» (с.Андріївка) з 18 липня;
ЗДО «Малюк» (смт.Красне-2) з 18 липня;
ЗДО «Курочка ряба» (с.Сторонибаби) – з 20 липня;
ЗДО «Калинонька» з 25 липня 2022 року.
Що стосується інших двох садочків, то наразі з тих чи інших причин вони не включені у цей перелік, проте дозвіл і на їх роботу буде наданий після виконання відповідних вимог, над чим на даний час ведеться робота.
Окрім цього, виконком затвердив актуальну на даний час місцеву цільову програму «Приведення захисних споруд цивільного захисту, протирадіаційних укриттів (ПРУ) у готовність до укриття населення на 2022-2025 роки». Загальний фінансовий обсяг програми 600 тис. грн. На даний час уже віднайшли 100 тис.грн. в межах розпорядника коштів відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради, перекинувши їх з інших видатків не пов’язаних з захищеними статтями. На жаль теперішня ситуація, що склалась в Україні з нападом росії та відповідно атаками росіян на мирні населені пункти, вимагає прийняття термінових рішень.
Також внесли зміни у склад опікунської ради та обговорили ряд важливих питань життєдіяльності громади враховуючи сучасні виклики.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top