У Красному відбувся Благодійний фестиваль для підтримки ЗСУ

У Красному відбувся Благодійний фестиваль для підтримки ЗСУ

Організаторами фестивалю виступили працівники та працівниці КЗ «Центр культури і дозвілля» Красненської селищної ради за підтримки селищного голови Романа Фурди.
Розпочався фестиваль з благословення отця Юрія Толочного.
Хвилиною мовчання вшанували воїнів-захисників нашої України.
Привітав учасників та гостей фестивалю селищний голова Роман Фурда, який зауважив, що віру і надію плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим захисникам та захисницям.
«Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, молитов, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам», – сказав Роман Фурда та побажав усім мирного неба над головою.
Пісня, мелодія, танець, гаївки, все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація, йдемо вірною дорогою до Перемоги під єдиним мирним небом.
На імпровізованій сцені виступали Мар`яна та Настя Берези, Злата Потюк, Назар Кузьма, Ауріка Височанська, Світланка Ладига, Вікторія та Вероніка Хом’яки, Єлизавета Застріжна, Анастасія та Анна Сілковські, Ярина Стефаник, Вікторія Карагодіна та Софійка Туз, Вікторія Леськів, Наталія Костів, Юля Ярема та Марта Карпій, Марія Матвійчук, Христина Вовчанська та Олена Сілковська, Юлія Застріжна, Олена Сусол, Єлизавета Застріжна, Уляна Прокопюк та Михайло Козак, Оленка Котула, Єва Горак, Анна Ковалик, Юлія Пахольська, жіночий хор працівників культури Красненської ТГ (кер.О.Приставська), колектив «Красняночки», дитячий ансамль філії НД с.Балучин (кер.О.Стойко), квартет філії НД с.Полтва (кер.Я.Кришталь). А також долучились працівники філій бібліотек громади.
Гаївки водили вихованці філій народних домів с.Острів (кер.Н.Козак), с.Бортків (кер.Н.Солотва), ансамбль «Острівчаночка» с.Острівчик-Пильний (кер.М.Дупелич), вихованці ЦКІД (кер.Х.Вовчанська).Танцювальні номери подарували глядачам творчі колективи М-ДЕНС (кер.М.Макогонська); «Poin» (кер.Ю.Вороновська); зразкові хореографічні колективи «Енерджі» (кер.І.Сторонянська та С.Іваськів) та «Плеяда» (кер.М.Козак). Кожен танець та пісня отримали похвальні оплески.
Під час фестивалю бажаючі мали можливість зробити світлини біля облаштованих фотозон, купити випічку та смаколики від господиньок, взяти участь у благодійному майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки. Діти розважатись на батуті, грали у волейбол, смакували попкорном.
Ведучими заходу були Уляна Прокопюк та Альбіна Антонишин.
Зазначимо, що всі виручені кошти під час фестивалю будуть направлені на підтримку ЗСУ.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top