У Красному новообраний голова та депутатський корпус прийняли присягу

26 листопада відбулося перше засідання Красненської селищної ради нового скликання

Участь в урочистому засіданні взяли новообрані депутати, настоятелі місцевих храмів, представники влади району, журналісти та громадськість.

Основними питаннями порядку денного були: обрання секретаря ради та створення постійних депутатських комісій. Після таємного голосування секретарем ради обрали Дідух Світлану Олегівну. Депутатський корпус також одноголосно підтримав рішення щодо створення п”яти постійних депутатських комісій: комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами, засобами масової інформації, органами державної влади та іншими органами місцевого самоврядування; комісії з питань планування, інвестицій, бюджету та фінансів; комісії з питань земельних відносин, стратегічного розвитку, будівництва, архітектури та охорони навколишнього середовища; комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту та зв’язку та комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, науки, освіти, культури, туризму, духовного відродження, молодіжної політики та спорту.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top