У Куткорі школярі, громада та мисливці спільно виготовляють окопні свічки для наших захисників

У Куткорі школярі, громада та мисливці спільно виготовляють окопні свічки для наших захисників

Учні Куткірської школи допомагають зігрітися нашим захисникам у холодних окопах. Дітлахи на уроках трудового навчання вправно виготовляють окопні свічки для ЗСУ. Вони під пильним керівництвом вчителя ріжуть гофрований картон, скручують його і запихають у бляшанки. Згодом такі заготовки передають місцевим мисливцям УТМРу, які заливають їх воском та передають захисникам на передову.

 До справи залучена вся Куткірська громада. Бляшанками частково забезпечила ТОВ ВКП “Щедра нива”, ще частину принесли самі ж школярі. Віск та парафін принесли діти та люди з села, але цього було недостатньо. На одну окопну свічку потрібно 300 грам парафіну чи воску. Тому потрібно було закупити парафіну. Першого разу активна громада закупила воску на 3300 грн., за кошти, які небайдужі селяни приносили ще з лютого місяця. Окрім воску, напередодні було закуплено резинові чоботи і газові балони, які передали хлопцям-захисникам з Куткора. Наступного разу на виготовлення окопних свічок громада бридбала парафіну на 3500 грн, кошти які надав місцевий фермер Михайло Кадиляк, ще частину воску і парафіну принесли небайдужі селяни.

Такі приклади допомоги та підтримки громади нашим захисникам багаточисельні і є в кожному населеному пункті Красненської, Буської громад та й всієї України! Ми є непереможною нацією! На сьогодні, кожен крок підтримки наших воїнів наближає нашу перемогу над московськими загарбниками!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top