У Львові вшанували військових і пластунів з нагоди 110-річчя скаутської організації

У Львові вшанували військових і пластунів з нагоди 110-річчя скаутської організації

У 110 річницю дня першої Пластової присяги на Личаківському цвинтарі у Львові відбулась церемонія урочистого вшанування пам’яті воїнів-захисників України та пластунів, які не зломили своїх присяг.

12 квітня у колі дорослих волонтерів організації, представників міста та дружніх Пласту організацій пластуни провели урочистий молебень для вшанування українських воїнів та пластунів, що не зламали своїх присяг  та засновників Пласту.

Нагадаємо, національна скаутська організація України «Пласт», що з’явилась у Львові, має довгу та сміливу історію, яку щороку вшановує на день першої Пластової присяги.

Пластову присягу на вірність Україні вперше склали 10 юнаків у Львові 12 квітня 1912 року. Традиційно цей день вважають днем народження організації. Зараз Пласт існує у 24 країнах світу та в 108 населених пунктах в України. Цьогоріч Пласт святкує свою 110 річницю.

З часу повномасштабної війни діяльність Пласту  спрямована на щоденну допомогу Україні та відданість пластовій присязі – бути вірними Богові та Україні, жити за пластовим законом та допомагати іншим. Вже понад місяць осередок діє як Штаб гуманітарної допомоги Пласту у Львові та щоденно відправляє тонни провізії, медикаментів та амуніції військовим та цивільним по всій Україні.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top