У селі Андріївка стартував Чемпіонат України з настільного тенісу серед дітей

У селі Андріївка стартував Чемпіонат України з настільного тенісу серед дітей

На базі тренувального центру Академії настільного тенісу (с.Андріївка), засновником якого є видатний Чемпіон Віктор Дідух, стартував Чемпіонат України з настільного тенісу серед мінікадетів 2010 р. та молодші.
Участь у відкритті взяли селищний голова Роман Фурда та начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністраці Роман Хімяк. Спільно з українським спортсменом з настільного тенісу, Чемпіоном Європи, майстером спорту України міжнародного класу. Заслуженим тренером України Віктором Дідухом, спостерігали за змагами, які відзначаються високим рівнем гри та старанністю учасників.
На змагання з’їхались юні спортсмени та спортсменки з різних куточків України. Учасники беруть участь в командних, парних, змішаних парних та особистих розрядах. Чемпіонат триватиме до 12 лютого. У березні планується проведення Чемпіонату України серед кадетів 2008 р. та молодші.
«Сьогодні важкі часи, але у темряві народжується світле майбутнє, – каже селищний голова Роман Фурда. – Дякуючи наполегливій праці нашого Чемпіона Віктора Дідуха діти мають можливість незважаючи ні на що займатись спортом, досягаючи спортивних результатів, душевної стабільності і впевненості у завтрашньому дні».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top