У селі Чаниж Буської громади суд повернув Міноборони майновий комплекс за 25 млн грн

У селі Чаниж Буської громади суд повернув Міноборони майновий комплекс за 25 млн грн

Західний апеляційний господарський суд задоволив позов військової прокуратури та повернув у власність держави військове містечко у селі Чаниж Буської громади на Львівщині. Вартість майнового комплексу оцінюють у 25 млн грн.

«Львівська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону у суді домоглася повернення Міністерству оборони України майнового комплексу військового містечка №9 у с. Чаниж на Львівщині», – йдеться в повідомленні Офісу генпрокурора у четвер, 21 липня.

За матеріалами справи, ця нерухомість, розташована на земельній ділянці площею майже 4 га, незаконно використовувалась товариством з обмеженою відповідальністю.

Прокурори звернулися до суду з позовом про витребування із чужого протиправного володіння військового об’єкту. Західний апеляційний господарський суд повністю задоволив позовні вимоги військової прокуратури.

Майновий комплекс відповідно до акту прийому-передачі 11 липня повернуто у власність держави.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top