Цікаве дослідження. Що роблять бущани під час вимкнення світла?

Цікаве дослідження. Що роблять бущани під час вимкнення світла?

Звичайний буденний день – уже незвичайний. Відсутність електроенергії значно вплинула на наше життя та наш психоемоційний стан:у більшості змінився графік роботи,сну, почались проблеми з харчуванням ,у когось – зміни в настрої і,а в іншого – з’явилось більше часу на улюблену справу та відкрив щось нове для себе. Українці майже адаптувались до численних вимкнень світла і знайшли різні способи, що ж можна робити,коли його немає . Я вирішила дізнатись, що роблять  мешканці Буська під час відключення електроенергії.

Маркіян: “Як тільки почали вимикати світло, було дуже незвично,в принципі, як і  усім українцям. Коли вимикали на 8 годин, моя сім’я збиралась у вітальні і ми розмовляли  про все на світі, зараз вже трохи легше, оскільки вже не відключають на такий період часу ,тому я, зазвичай,  намагаюсь вийти погуляти. Якщо це вечір, то переглядаю фільми  на комп’ютері,тим самим, скорочуючи час. Крім цього, я навчився грати в шахи,отже, скажу, що вимкнення світла пішло мені все ж таки на користь.”

Софія: “Раніше, коли відключали світло на 8 годин,було трішки важко,адже мій режим зійшов нанівець і взагалі  не хотілось щось робити,тому в основному лягала спати, але тепер я намагаюсь себе чимось зайняти : можу читати книгу,слухати музику,приготувати щось смачненьке. А щодо моєї мами,то вона займається побутовими речами,але перед тим як це робити, усю роботу ,яку має виконати протягом дня розподіляє на ту,яку можна зробити без світла і на ту,яку потрібно робити тільки з світлом. На мого батька вимкнення не дуже впливає, оскільки більше часу він знаходиться на роботі. Іноді,коли всі вдома і немає світла,ми переглядаємо різні фільми на комп’ютері  та розмовляємо. Ось так  і живемо.”

Анастасія: “Спочатку,коли тільки почали відключати світло, я була дуже зла і водночас здивована,оскільки не могла повірити в те,що в 21 столітті будуть відключати електроенергію і  я не звикла до такого,але з часом зрозуміла,що це «нічого» проти того,що зараз відбувається в Україні і  вже адаптувалась до таких умов. Тому ,як тільки немає електроенергії , я проводжу час з родиною: ми багато розмовляємо,граємо в карти, шахи,різні  настільні ігри,дивимось старі фотографії, часто ходимо на прогулянки ,а також можемо кудись поїхати.” 

Богдан: “Вимкнення світла надихнуло мене почати займатись чимось цікавим,в моєму випадку – це медитація,тому саме цим я і займаюсь,коли немає електроенергії. Крім цього, я ще займаюсь саморозвитком, читаю книги, ходжу на прогулянки з друзями або сім’єю. Якщо світло вимкнули,  ми з братом йдемо на кухню, п’ємо чай, розмовляємо на різні теми,обговорюємо як пройшов наш день, та граємо настільні ігри.” 

Єлизавета: “У час відсутності електроенергії наша сім’я зазвичай перші годину-дві займається своїми справами: я пишу домашнє завдання , мама готує їсти, брат грається. Коли ж усе зроблено,ми збираємось сімейним колом та виходимо на прогулянку або ходимо в гості . Також часто граємо настільні ігри, жартуємо, розповідаємо один одному щось нове,готуємо смачненьке , слухаємо музику та просто чекаємо на світло.”

Анна: “Раніше,коли не було електроенергії по 8 ,а то й навіть більше годин , я зазвичай відпочивала ,а зараз відключення світла створює мені особливу атмосферу, яка надихає на самовдосконалення. Тому я запалюю свічку,сідаю читати книги,переглядаю на телефоні різні записи, розмірковую над майбутнім,пишу вірші, танцюю, займаюсь спортом та просто слухаю музику. Моя мама займається своєю улюбленою справою – в’яже спицями. Іноді  ми разом  робимо різні косметичні процедури та їздимо кудись.”

Ольга: “Відсутність світла –  це хороша можливість зблизитись з рідними, провести більше часу зі своїми домашніми улюбленцями та зайнятись своїм хобі. Тому під час вимкнення світла я, зазвичай, малюю,вигулюю свою собаку, розмовляю зі своїми батьками та ми переглядаємо фотографії,які були зроблені до війни,а також часто телефоную своїм друзям, сиджу в соцмережах та вивчаю мови. Хочу ще додати, що саме завдяки відключенню електропостачання я відкрила для себе нове хобі – йога,яка допомагає мені розслабитись та зняти стрес.”

Анна Типило

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top