Школярки з Буська зібрали кошти для наших захисників

Школярки з Буська зібрали кошти для наших захисників

В час, коли українські військові боронять країну від окупантів на полі бою, надбужанські діти не стоять осторонь та у свій спосіб допомагають нашим захисникам.
Школярки з Буська Вероніка, Олександра та Зоряна Хом’якевичі з власної ініціативи на своїй вулиці Довбуша організували збір коштів для Збройних Сил України. За кожен донат на підтримку армії дівчатка дякували та пропонували перехожим свої малюнки.
Гроші у сумі 2241 грн сьогодні, 5 вересня, діти передали Буському міському голові Ростиславу Сліпцю для закупівлі необхідних для військових речей.
Нехай ця сума не є великою, проте діти розуміють, що своїми діями, патріотичною позицією наближають також нашу перемогу над ворогом.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top