Щеплення від COVID-19 на Львівщині за тиждень отримали понад 17 тисяч людей

Щеплення від COVID-19 на Львівщині за тиждень отримали понад 17 тисяч людей

За тиждень, що минув, а саме з 29 вересня по 3 жовтня, в Україні здійснили найбільшу кількість щеплень проти COVID-19 з березня поточного року.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Разом з цим, найвищий показник щеплень за цей проміжок часу зафіксували у Львівській області. Йдеться про щеплення проти COVID-19, а саме 17 229 щеплень всього лиш за тиждень.

Зокрема, 1 710 людей отримали першу дозу вакцини, 970 – другу, 13 105 – першу бустерну дозу та 1 353 – другу бустерну дозу. Наразі для щеплень доступні вакцини CoronaVac, Janssen і Comirnaty.

Нагадаємо, що зробити щеплення від ковіду можна у поліклініках та амбулаторіях сімейної медицини у пунктах щеплень, для цього необхідно звернутися до сімейного лікаря. Перелік пунктів – за посиланням.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top