Благодійний концерт у Яремче: «Енерджі» підтримали ЗСУ

Благодійний концерт у Яремче: «Енерджі» підтримали ЗСУ

 Зразковий танцювальний колектив “Енерджі” (керівник – Ірина Сторонянська) разом із Народним артистом України Іваном Поповичем стали учасниками великого благодійного концерту на підтримку Збройних Сил України, що відбувся у мальовничому місті Яремче.
Захід зібрав десятки небайдужих глядачів, які прийшли не лише насолодитися виступами талановитих артистів, а й зробити свій внесок у спільну справу допомоги військовим.
У виконанні “Енерджі” прозвучали яскраві танцювальні номери, наповнені молодечим запалом, енергією та щирою любов’ю до України. Народний артист Іван Попович подарував публіці добре знані й улюблені пісні, що підняли настрій та надихнули всіх присутніх.
Організатори наголосили, що всі зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ. Таким чином, мистецтво вкотре стало потужним інструментом єднання, підтримки й віри у нашу перемогу.
Разом ми сильні. Разом – до перемоги!🇺🇦

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top