Відбувся традиційний турнір з мініфутболу серед команд вулиць міста на призи міського голови Ростислава Сліпця

В рамках відзначення Дня міста на території спортивного комплексу Буської ДЮСШ 5 жовтня  відбувся традиційний турнір з мініфутболу серед команд вулиць міста на призи міського голови Ростислава Сліпця.

⚽ Цьогоріч участь у турнірі взяли чотири команди, які визначали переможця та призерів за коловою системою:
– вул. Львівська,
– Центр,
– вул. Механізаторів,
– вул. Польна.
 За підсумками поєдинків:
1 місце — вул. Львівська
2 місце — Центр
3 місце — вул. Механізаторів
 Нагородження кубками та медалями провели Буський міський голова Ростислав Сліпець і директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник.
Учасники турніру вдячні Силам оборони України за можливість жити, працювати й займатися улюбленим видом спорту – футболом.
 Результати усіх матчів турніру:
Львівська – Механізаторів 1:0;
Центр – Польна 2:0;
Механізаторів – Центр 0:0;
Польна – Львівська 1:3;
Польна – Механізаторів 1:2;
Львівська – Центр 1:1.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top