Відбувся традиційний турнір з мініфутболу серед команд вулиць міста на призи міського голови Ростислава Сліпця
В рамках відзначення Дня міста на території спортивного комплексу Буської ДЮСШ 5 жовтня відбувся
традиційний турнір з мініфутболу серед команд вулиць міста на призи міського голови Ростислава Сліпця.
– вул. Львівська,
– Центр,
– вул. Механізаторів,
– вул. Польна.
За підсумками поєдинків:
1 місце — вул. Львівська
2 місце — Центр
3 місце — вул. Механізаторів
Нагородження кубками та медалями провели Буський міський голова Ростислав Сліпець і директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник.
Учасники турніру вдячні Силам оборони України за можливість жити, працювати й займатися улюбленим видом спорту – футболом.
Результати усіх матчів турніру:
Львівська – Механізаторів 1:0;
Центр – Польна 2:0;
Механізаторів – Центр 0:0;
Польна – Львівська 1:3;
Польна – Механізаторів 1:2;
Львівська – Центр 1:1.
Comments


