з 14 березня в усіх школах Буської громади відновлять дистанційне навчання
з 14 березня в усіх школах Буської громади відновлять дистанційне навчання
У коментарях журналістам Буського радіо очільниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Марія Ричель розповіла, що з 14 березня в усіх школах Буської громади заплановано розпочати дистанційне навчання.
До вашої уваги запис нашої розмови:
https://soundcloud.com/buske-radio/marya-richel-navchannya-busk?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing
Comments