У Буську рятувальники врятували людину, яка впала в місцеву річку
У Буську рятувальники врятували людину, яка впала в місцеву річку
Рятувальники ДПРЧ-14 міста Буська врятували людину, яка впала в місцеву річку.
16 лютого о 15:09 до рятувальників Золочівщини надійшло повідомлення про те, що в місцевій річці м. Буськ тоне чоловік.
До місця виклику виїхали рятувальники 14-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Буськ.
Рятувальники за допомогою рятувальної мотузки витягнули на берег чоловіка та передали медикам.
Чоловіка шпиталізовано до Буської центральної районної лікарні.


Comments