1 вересня Ожидівська школа відзначила ювілей – 50 років з часу заснування

1 вересня Ожидівська школа відзначила ювілей – 50 років з часу заснування

В Буському районі розпочався новий навчальний рік. Першими вирушили в захоплюючу подорож Країною Знань учні Ожидівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів.

Вчора, 1 вересня, цей навчальний заклад відзначив ювілейну дату – 50 років з часу заснування.
Привітати школу з ювілеєм, учнівський та педагогічний колективи з початком нового етапу шкільного життя прибули на урочистості голова райдержадміністрації Петро Мороз, його заступник Тетяна Сай, начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, численні батьки, випускники різних років, ветерани освітянської ниви.
«Щиро вітаю усіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації», – сказав очільник району Петро Мороз, звертаючись до присутніх учасників урочистостей.
«Сьогодні двічі свято, адже 50-річний ювілей школи – це не тільки стіни закладу, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це тисячі випускників і теперішніх учнів, це ті педагоги, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.
Я вітаю кожного з Вас з цією знаковою датою. Бажаю мирного неба, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів», – зазначив голова РДА.
В дарунок школі Петро Мороз передав сучасний мультимедійний проектор.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top