11 жовтня у ЛОР буде гаряче: затверджуватимуть плани формування громад

вівторок, 4 жовтня, 2016, 15:31
Львів

11 жовтня у ЛОР буде гаряче: затверджуватимуть плани формування громад

Львівська обласна рада. Фото: Микола Тис/ZIK

Зміни до перспективного плану спроможних територіальних громад, відповідно до якого на Львівщині буде 85 громад, обранці розпочнуть розглядати на сесії вже 11 вересня.

Про це йшлося на засіданні президії Львівської облради 4 жовтня.

Як повідомив голова облради Олександр Ганущин, на сайті облради розміщено 19 проектів рішень щодо схвалення змін до перспективного плану по кожному із районів, міст Львова та Винники. Не йдеться лише про три райони (Буський, Кам’янка-Бузький та Золочівський), проекти щодо яких раніше схвалені Кабміном.

Відповідно до рішення президії, спочатку депутати затверджуватимуть проекти перспективних планів восьми районів, де найменше застережень з боку самих громад. Це Жидачівський, Перемишлянський, Старосамбірський, Яворівський, Городоцький, Мостиський, Радехівський та Бродівський. Решту районів – винесуть на наступне засідання сесії.

«На сесію будуть запрошені представники органів місцевого самоврядування різних рівнів», – запевнив О.Ганущин.

Вже на засіданні президії було видно, що серед фракцій немає одностайної думки щодо затвердження запропонованих змін.

Зокрема, свободівець Михайло Низкогуз запропонував розглядати проекти рішень щодо об’єднання громад лише після погодження усіх сільських рад, чого на сьогодні немає. «Така позиція фракції «Свобода», – наголосив він.

Не поспішати з реформою пропонують і представники фракції «Самопоміч» та «Батьківщина». Про це вони теж заявили на президії.

Як повідомлялося, на Львівщині планують утворити 85 громад. Проекти рішень щодо внесення змін до Перспективного плану об’єднання громад Львівщини по кожному із районів можна переглянути тут.

Джерело: zik.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top