11 березня – Третя неділя Великого посту – Хрестопоклінна: що варто зробити в цей день

11 березня – Третя неділя Великого посту – Хрестопоклінна: що варто зробити в цей день

Сьогодні, 11 березня, православні християни відзначають Хрестопоклінну неділю. Справа в тому, що «тижнем» в старослов’янській мові називався сьомий день – неділя.

Хрестопоклінна неділя: значення свята
Третій тиждень посту, тобто третя неділя, вказує віруючим на головний символ православ’я – Святий Хрест. Кожен, хто осяє себе хресним знаменням і поклоняється святині, показує любов до Бога і дотримання його заповідей. Подячні молитви під час Хрестопоклінної неділі дають кожному почуття впевненості і радості, допомагають подолати труднощі і утриматися від поганих вчинків.

Щорічною традицією є відвідування храмів і церков, участь в службах і вознесіння молитов Вищим Силам, які допомагають очистися від негативу, покаятися в гріхах і усвідомити важливість дотримання християнських заповідей. Прикладаючись до Хреста, кожен висловлює свою віру і налаштовується на дотримання Великого посту.

11 березня душпастирі проводять богослужіння, а також виставляють Хрест в загальний доступ. Перед тим, як прикластися до нього, важливо усвідомити всі свої провини і гріхи, помолитися Господу для того, щоб допомогти безсмepтній душі рости в благості. Значення святині величезне, адже вона доводить перемогу Господа над самою смepтю, говорить про безсмepтя дyш.

Душпастирі закликають віруючих відмовитися від розваг, провести третю неділю посту в покорі і читанні молитов. Тим, кому складно дотримуватися суворого посту, можна робити послаблення, проте не забувайте про щоденні молитви, які допомагають справлятися з негараздами і труднощами.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top