11 грудня відбувся чемпіонат Львівської області з більярду серед людей з обмеженими можливостями, присвячений Міжнародному Дню інвалідів.

  11 грудня відбувся чемпіонат Львівської області з більярду серед людей з обмеженими можливостями, присвячений Міжнародному Дню інвалідів

Чемпіонат проводився у місті Львові, у більярдному клубі  «Zovex». чемпіонат

Змагання проводили  метою популяризації  більярдного виду спорту серед людей з обмеженими можливостями.

У змаганнях брали участь  члени асоціації інвалідів Буського,Червоноградського , Дрогобицького  районів, а також члени Львівської міської асоціації інвалідів.

Буську районну асоціацію інвалідів та реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Вікторія» представляли  Фабіянський Василь, Климус  Мар’яна, Кусьпісь Леся, Пастущак Михайло, Падковський Василь.

Змагання тривали  весь день. Учасники мали змогу взяти участь у  більярді «Піраміда», або американському більярді  «Пул».  Окремо проводилися змагання серед  чоловіків та жінок. Після тривалих протистоянь переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.  Кусьпісь Леся  зайняла І місце серед дівчат у «Піраміді», Фабіянський Василь  зайняв І місце в класі  «візок» «Піраміда» та  ІІ місце в класі «Піраміда», Климус Мар’яна зайняла І місце серед дівчат в «Пул», та ІІ місце в загальних змаганнях серед хлопців та дівчат в «Пул».чемпіонат інв

Організувала поїздку голова Буської районної асоціації інвалідів та голова реабілітиаційно- спортивного клубу інвалідів Софія Климус.

Учасники спортивного заходу повернулися задоволені  та з великим натхненням готуються до наступних  змагань.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top