12 березня, перед громадою Бущини прозвітував про роботу за попередній рік голова Буської РДА Петро Мороз та запропонував план розвитку району на наступні три роки

12 березня, перед громадою Бущини прозвітував про роботу за попередній рік голова Буської РДА Петро Мороз та запропонував план розвитку району на наступні три роки

За участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки сьогодні, 12 березня, перед громадою Бущини прозвітував про роботу за попередній рік голова Буської РДА Петро Мороз та запропонував план розвитку району на наступні три роки, складений на основі пропозицій територіальних громад, які були озвучені жителями населених пунктів під час зустрічей у січні-березні поточного року. Серед них: будівництво та ремонт доріг, реконструкція об’єктів соціальної сфери, закупівля нового обладнання для шкіл та народних домів, встановлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків, влаштування вуличного освітлення, соціальний захист людей, планомірний розвиток усіх галузей і сфер життєдіяльності, покращення надання адміністративних послуг, ін.  Звіт голови можна переглянути за посиланням тут 
Перспективний план розвитку за посиланням тут
Після презентації Петра Мороза, слово мав голова районної ради Богдан Глова, який поінформував громаду про стан реалізації мікропроектів розвитку соціальної сфери в районі, про суттєву допомогу, яка надається з районного бюджету бюджетним галузям, про дієву співпрацю з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади, подякував депутатському корпусу за роботу впродовж 2018 року.
Буський міський голова Ростислав Сліпець, в свою чергу, акцентував увагу на співпраці між районною та міською владою у вирішенні проблем територіальної громади райцентру, у будівництві та реконструкції значимих не лише для міста, але й для району об’єктів.
Надалі кожен з присутніх громадян мав можливість задати питання керівникам області, району та міста, отримати на них відповіді.
Серед питань: сплата податків власниками об’єктів, які не введені в експлуатацію; екологічний стан території та функціонування Буського полігону ТПВ; діяльність пилорам; ремонт доріг; освітлення населених пунктів; якість надання послуг з пасажирських перевезень і дотримання водіями графіків; контроль за дотриманням норм пересування дорогами великотонажних автомобілів; підтримки місцевих фермерів; проведення цілісної реконструкції спортивного комплексу Буської ДЮСШ; забезпечення пільгового проїзду для репресованих і політв’язнів, які постраждали від комуністичного режиму.
Під час спілкування декан Буського деканату УГКЦ отець Володимир Залуцький подякував органам влади області і району за допомогу та взаєморозуміння, а ще вручив голові Львівської ОДА Олегу Синютці пам’ятний знак, виготовлений до відкриття у Полоничах новозбудованої церкви Св.Михаїла.

Нагадаємо, що відкриття та освячення храму відбулося 18 листопада минулого року. Тоді у цій знаменній події взяли участь керівники обласної та районної влади, єпископ Сокальсько–Жовківської Єпархії – владика Михаїл Колтун, сотні вірян з району та області.

Насамкінець, присутні переглянули жахливі кадри подій перших місяців 2015 року у Харкові, коли сепаратисти принижували та знущалися з людей за українську символіку, підтримку неподільності Української держави.

Як зазначив очільник області Олег Синютка, кожен має пам’ятати про події того часу, про вбивства мирних людей та військовослужбовців російськими найманцями, розуміти, що зараз нас захищає українське військо, яке за ці роки стало сильним, професійним і здатним захистити нас від ворогів.

Усі разом влада та громадськість завершили свій діалог виконанням Маршу нової української армії “Зродились ми великої години” – піснею, яка з 1932 року була гімном організації українських націоналістів.

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top