12 лютого в Буському РНД відбулась благодійна акція “Відкрий серце”

12 лютого в Буському РНД відбулась благодійна акція “Відкрий серце”

В неділю , 12 лютого 0 13.00 год в Буському РНД відбулась благодійна акція «Відкрий серце» на підтримку талановитої дівчинки, яка потребує матеріальної допомоги на лікування, Олесі Мазур.  Ініціатором доброї справи стала керівник молодіжного об’єднання при Буському РНД  М. Грушицька.

В вестибюлі Буського РНД було проведено  виставку-ярмарку різноманітних виробів, яку підготували працівники відділу культури і туризму та відділу освіти Буської РДА. Буський РНД представив свої творчі роботи: декоративні  мішечки, різноманітні кулони, вишивки, директор НД  с.Острів принесла оригінальний букет з цукерок, Буська районна бібліотека для дорослих представили власноруч  зроблені листівки.  Буська гімназія ім. Є.Петрушевича та Буська ЗОШ  №2 представили на продажу оригінальні  вишиті картини, учні Буської ЗОШ № 1 принесли солодощі. На ярмарці  можна було почастувати домашніми пампушками та пиріжками, які напекли М.Глова та Г.Грушицька. Теплим чаєм та запашною кавою частувала присутніх  Л.Ціхоцька.

На сцені РНД  проходив благочинний концерт за участю хореографічних колективів: «Енерджі»  -( кер. І.Сторонянська та М.Костина), «Еврика» – (кер Т.Новак),  «Плеяда» -(кер.М.Козак) , Зразковий ансамль народного танцю «Нові зірки» та Зразкова хореографічна студія «Арніка». В благодійній концертній програмі брали участь  окремі виконавці:  Софія Степаник, Аліна Татарин, Юлія Павлик та Анастасія Мороз,  Вікторія Якимович та Анастасія  Шпинда, Тетяна Турчиняк, Христина Вовчанська та Олеся Мазур, дует «Анастасія», Михайло Хом’якевич, Світлана Баб’як та Яна Владика.

Ведучою благодійної концертної програми була Н.Хомякевич.

На благочинну ярмарку завітав заступник голови Буської районної ради Р.Фурда.

Зібрані кошти в сумі 8150 грн.  передали мамі Олесі  Мазур.
Акція проходила за підтримки Буської РДА, Буської райради, Буської міської ради.

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top