128 малюків народилося на Львівщині за час війни

128 малюків народилося на Львівщині за час війни

Впродовж восьми днів війни у медичних закладах Львівської області народилося 128 дітей. Лікарі прийняли пологи у жінок, які приїхали до Львова з різних областей України.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

 

Так, у період з 24 лютого до 3 березня у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі народилося 106 немовлят: 57 хлопчиків та 49 дівчаток. З них – чотири двійні.

При цьому лікарі прийняли пологи у 10 жінок з Київської, Луганської та Харківської областей. Ще приблизно десяток жінок, які знайшли прихисток на Львівщині, наразі перебувають під спостереженням.

Водночас у четвер, 3 березня, у медзакладі вже прийняли вісім пологів. На світ з’явилося шестеро дівчаток та двоє хлопчики.

Очільниця пологового Марія Малачинська запевнила, що заклад працює в штатному режимі, всі бригади надають якісну медичну допомогу. Однак поки не проводяться планові гінекологічні операції, лише термінові.

«Маємо змогу приймати надалі породіль та максимально забезпечувати їм комфорт навіть у такий важкий час. Поки маленькі українці народжуються на рідній землі, нас не здолати. Віримо, що наші дітки будуть жити в квітучій, заможній і незалежній Україні», – зазначила директорка перинатального центру.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top