13 об’єктів на суму майже 7 мільйонів гривень відремонтують у Буському районі ще цього року

13 об’єктів на суму майже 7 мільйонів гривень відремонтують у Буському районі ще цього рокуbuskkart

У 2016 році на фінансування проектів регіонального розвитку в Буському районі з різних джерел передбачено 6 млн 975,6 тис грн на 13 об’єктів.
Про це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.
Так, станом на 6 вересня завершено роботи на 4 об’єктах, на 9-ти роботи тривають.
Зокрема, реконструйовано Народний дім у с. Острівчик-Пильний, замінено вікна і двері в НВК “Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.” (с. Петричі), НВК “Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ступенів” (с. Переволочна) та ін.
Нагадаємо, що у 2016 році на Львівщині на фінансування понад 1000 проектів регіонального розвитку буде направлено рекордну суму коштів – більше 600 млн грн, що на 30% більше, ніж попереднього року. Це кошти таких фондів як бюджет розвитку обласного бюджету, державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій, кошти відповідних галузевих програм та програми мікропроектів, субвенція на інфраструктуру об’єднаних територіальних громад.
Об’єкти, на яких завершено роботи у Буському районі за бюджетні кошти у 2016 році (тис грн):
1 с. Острівчик-Пильний -Реконструкція Народного дому на 180 тис.грн.
2 с. Андріївка – Реконструкція вуличного освітлення 221 тис.грн.
3 с. Петричі – Капітальний ремонт НВК “Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.” (заміна вікон та дверей) 206тис.грн.
4 с. Переволочна – Капітальний ремонт НВК “Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ступенів” (заміна вікон та дверей) 193тис.грн.

На інших дев’яти об’єктах роботи ще тривають.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top