15 березня школярі Задвір’янської школи провели екологічний захід – “Подорож у країну Екологію” 

15 березня школярі Задвір’янської школи провели екологічний захід – “Подорож у країну Екологію”

15 березня у НВК «Задвір’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» відбувся цікавий захід, урок-подорож у казкову країну Екологію. За сценарієм, на свято  завітали почесні жителі цієї казкової країни: Атмосфера, Гідросфера, Літосфера, Біосфера. Кожна із них розказувала про проблеми і негативні наслідки, які їй завдає людство. Адже основною метою такого заходу, було донести до учнів проблеми навколишнього середовища і шляхи їх вирішення.

Дівчина-Атмосфера зі сцени заспівала пісню, в якій розказала про всї свої проблеми сьогодення. Інший персонаж дійства – літосфера розповіла усім, як важливо не забруднювати природу, а школярі-дослідники розповіли глядачам цікаві факти про чималі терміни розкладання побутових відходів. І, мабуть, найцікавішою була зустріч трьох інших цікавих учасників дійства: Біосфери та її доньок Флори і Фауни. Особливо чуттєвою була сценка «Полювання на птахів». Сергій Іваськів поставив неймовірно ніжний танець. Дівчатка, кружляючи у танці під спів пташок, змогли перенести усіх присутніх на лісову галявину, де на них полював браконьєр, але Фауна змогла захистити своїх дітей.

 

На завершення заходу усі учасники свята спільно заспівали пісню «Ми бажаєм щастя вам»

 

Олена Баран

вчитель біології

Задвір’янська ЗОШ І-ІІІ ст

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top