16 грудня у відпочинковому комплексі “Заїжджий Двір “Антон” відбулося новорічне-різдвяне свято “Поспішає Миколай”

 16 грудня у відпочинковому комплексі “Заїжджий Двір “Антон” відбулося новорічне-різдвяне свято “Поспішає Миколай”

Його організували Буський РЦССДСМ та Служба у справах дітей РДА для дітей, що виховуються в сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, та для вихованців дитячого будинку змішаного типу “Добре серце”.
53 дітей цього дня стали безпосередніми учасниками святкової програми з врученням подарунків від Святого Миколая, ігор та розваг, виступів аніматорів.
Привітав дітей з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та днем Св.Миколая, допомагав роздавати подарунки перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків.

Зазначимо, що пакунки з подарунками для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, були сформовані родинами з Німеччини та надані в рамках реалізації проекту «Різдвяний конвой».

Також для підготовки та проведення свята було використано кошти з районного бюджету.

Окрема подяка місцевому підприємцю С. з Буська, який придбав для дітей одяг.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top