17 листопада, бущани, рідні та близькі, військові побратими провели в останню земну путь українського воїна, мешканця Буська Анатолія Бурлаченка

Сьогодні, 17 листопада, бущани, рідні та близькі, військові побратими провели в останню земну путь українського воїна, мешканця Буська Анатолія

 Бурлаченка, який загинув на початку березня на Київщині в результаті ворожого авіанальоту.

 Панахида за загиблим відбулася у Буському храмі Святого Юрія. Поховали Героя на місцевому кладовищі поряд з іншими полеглими на війні захисниками – жителями міста.
 Україна платить надзвичайно високу ціну за свою незалежність, але маємо розуміти, що неволя буде коштувати нам набагато дорожче. Втрата свободи – це мільйони загиблих, репресованих, закатованих – ми це знаємо з власної історії!
Після нашої Перемоги маємо завжди пам’ятати, завдяки кому український народ захистив право жити вільно на своїй Богом даній землі.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top